Licencje Sportowe

Biuro Zarządu Aeroklubu Polskiego publikuje w załączonym pliku wykaz zawodników, którym przyznano Licencje Sportowe na rok 2014.

Licencje sportowe zawodnika stan na 31 grudnia 2014

Zgodnie z zatwierdzonym przez  Zarząd Aeroklubu Polskiego w dniu 26 października 2013 roku Regulaminem Licencjonowania Zawodników

Licencję Sportową FAI przyznaje się na wniosek osoby zainteresowanej, przesłany pocztą na adres: Aeroklub Polski, ul. 17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres: model@aeroklubpolski.pl  (dla licencji modelarskich) oraz licencje@aeroklubpolski.pl (dla licencji w pozostałych dyscyplinach) na prawidłowo wypełnionym i podpisanym formularzu wniosku oraz po wpłynięciu na konto AP stosownej opłaty, zgodnie z cennikiem opłat.

Licencję Sportową FAI, może otrzymać osoba fizyczna, która:

• jest członkiem podmiotu posiadającego status członka zwyczajnego AP
  • jest członkiem klubu sportowego,  prowadzącego działalność w dyscyplinie sportu lotniczego, dla jakiej ma być wydana licencja

1. Regulamin Licencjonowania Zawodników Pobierz
  2. Wniosek o przyznanie/przedłużenie Licencji Sportowej FAI Pobierz