Licencje sportowe

Biuro Zarządu Aeroklubu Polskiego publikuje w załączonym pliku wykaz zawodników, którym przyznano Licencje Sportowe na rok 2016.

Licencje sportowe zawodnika – 2016-12-27 – Licencje FAI

Licencje sportowe zawodników zgrupowane według przynależności klubowej TUTAJ

Zgodnie z zatwierdzonym przez Zarząd Aeroklubu Polskiego w dniu 6 września 2014 roku Regulaminem Licencjonowania Zawodników:

Licencję Sportową FAI przyznaje się na wniosek osoby zainteresowanej, przesłany pocztą na adres: Aeroklub Polski, ul. 17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres: model@aeroklubpolski.pl  (dla licencji modelarskich) oraz licencje@aeroklubpolski.pl (dla licencji w pozostałych dyscyplinach) na prawidłowo wypełnionym i podpisanym formularzu wniosku oraz po wpłynięciu na konto AP stosownej opłaty, zgodnie z cennikiem opłat.

Licencję Sportową FAI, może otrzymać osoba fizyczna, która:

• jest członkiem podmiotu posiadającego status członka zwyczajnego AP
  • jest członkiem klubu sportowego,  prowadzącego działalność w dyscyplinie sportu lotniczego, dla jakiej ma być wydana licencja

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin Licencjonowania Zawodników (po zmianach z dn. 26.11.2016) TUTAJ
  2. Regulamin Licencjonowania Zawodników TUTAJ
  3. Wniosek o przyznanie/przedłużenie Licencji Sportowej FAI (PDF) Pobierz, (Word) Pobierz
  4. Cennik Pobierz

Kontakt tel.: 22 55 67 300