Licencje sportowe

Biuro Zarządu Aeroklubu Polskiego publikuje w załączonym pliku wykaz zawodników, którym przyznano Licencje Sportowe na rok 2017.

Licencje sportowe zawodnika – 2017-03-24 – Licencje FAI

Licencje sportowe zawodników zgrupowane według przynależności klubowej TUTAJ

Zgodnie z zatwierdzonym przez Zarząd Aeroklubu Polskiego w dniu 26 listopada 2016 roku Regulaminem Licencjonowania Zawodników:

Licencję Sportową FAI (LSFAI) przyznaje się na wniosek osoby zainteresowanej, przesłany pocztą na adres: Aeroklub Polski, ul. 17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres licencje@aeroklubpolski.pl na prawidłowo wypełnionym i podpisanym formularzu wniosku oraz po wpłynięciu na konto AP stosownej opłaty, zgodnie z cennikiem opłat [TUTAJ].

Licencję Sportową FAI, może otrzymać osoba fizyczna, która:

• jest członkiem podmiotu posiadającego status członka zwyczajnego AP,
  • jest członkiem klubu sportowego,  posiadającego aktualną na dany rok LKS w dyscyplinie sportu lotniczego, dla jakiej ma być wydana LSFAI.

Dokumenty do pobrania:

1. Aktualny Regulamin Licencjonowania Zawodników Pobierz
  2. Wniosek o przyznanie/przedłużenie Licencji Sportowej FAI (PDF) Pobierz, (Word) Pobierz
  3. Cennik Pobierz

Kontakt tel.: 22 55 67 350