Otwarte Mistrzostwa Aeroklubu Włocławskiego Modeli Szybowców Halowych 2017 zakończone

W dniu 18 lutego 2017 na „Hali Mistrzów” – hali sportowo-widowiskowej OSiR we Włocławku, odbyły się tradycyjne już coroczne Otwarte Mistrzostwa Aeroklubu Włocławskiego Modeli Szybowców Halowych w klasie F1N 2017.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 25 zawodników – zarówno chłopców, jak i dziewcząt z włocławskich oraz okolicznych szkół i modelarni, którzy rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach – Młodzik, Junior i Drużynowej. Poniżej prezentujemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Kategoria Młodzik:

1. Mateusz Świercz – Gminny Ośrodek Kultury w Bądkowie
  2. Maciej Świercz – Gminny Ośrodek Kultury w Bądkowie
  3. Zuzanna Nowak – Gminny Ośrodek Kultury w Bądkowie

4. Kategoria Junior:

1. Michał Kwiatkowski – Ośrodek Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego Aeroklubu Włocławskiego
    2. Stanisław Sarnowski – Ośrodek Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego Aeroklubu Włocławskiego
    3. Ireneusz Chaberski – Ośrodek Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego Aeroklubu Włocławskiego

4. Kategoria Drużynowa:

1. Gminny Ośrodek Kultury w Bądkowie
      2. Publiczne Gimnazjum w Kikole
      3.  Ośrodek Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego Aeroklubu Włocławskiego

4. Pełne wyniki znajdą Państwo – TUTAJ

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami oraz okolicznościowymi suwenirami. Sponsorem zawodów była firma Instal-Projekt z Włocławka.

Gratulujemy!

A już za miesiąc w dniu w 26 marca 2017 na lotnisku Aeroklubie Włocławskim w Kruszynie odbędą się Mistrzostwa Polski Modeli Balonów na Ogrzane Powietrze 2017 pn. „30 Mały Puchar Gordona Bennetta”.

Zapraszamy!