Targi Lotnictwa Lekkiego w Kielcach 7-8.10.2017

Polskie lotnictwo lekkie sukcesywnie się rozwija, co roku rejestruje się około 30 nowych maszyn. Samoloty są nie tylko w posiadaniu osób prywatnych, coraz więcej firm decyduje się na taki zakup i tak nowoczesny środek lokomocji. Mając na uwadze, że Polska jest największym rynkiem zbytu w tej części Europy. Targi Lotnictwa Lekkiego w Kielcach, zadebiutowały z sukcesem w roku ubiegłym, a odwiedziło je 1500 miłośników podniebnych wojaży.

Targi Kielce utrzymują bezpośrednią relację z 40 tysiącami klientów będących wystawcami blisko 75 imprez targowych oraz ponad 700 konferencji organizowanych co roku. Co roku odwiedza je 250 000 zwiedzających. Jako drugi ośrodek wystawienniczo-kongresowy w Europie Środkowo-Wschodniej zapewniają wystawcom i gościom zaplecze organizacyjne, wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu podobnych imprez.

Październik to koniec sezonu, ale również dobry czas planowania zakupów i inwestycji na kolejny rok – wyjątkowa możliwość prezentacji nowości mających wcześniej swoje premiery. Dzięki unikatowemu charakterowi targów to wyjątkowe spotkanie ludzi branży przyniesie ogromne korzyści. Poza częścią wystawienniczą, zapraszamy Państwa także na prelekcje dotyczące branży lotniczej, ruchu lotniczego, prezentacje nowych modeli, pokaz filmów lotniczych i wiele innych.