Trwa przekazywanie środków z tytułu 1% podatku!

Już od ponad miesiąca trwa przekazywanie środków uzyskanych z tytułu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2016. Wszystkim wskazanym w deklaracjach PIT beneficjentom zostały wysłane do dnia 8 grudnia ub. roku pocztą  elektroniczną powiadomienia o uzyskanej kwocie oraz o procedurze jej przekazania.

Do tej pory tylko ok połowa beneficjentów przekazała do Aeroklubu Polskiego wymagane oświadczenia i kopie rachunków związanych z działalnością sportową w latach 2016 – 2017. W ślad za tym przekazano im środki w kwocie ok. 90.000 zł.

Dla sprawnego przekazania pozostałych środków z tytułu 1% za rok 2016, bardzo prosimy o przesyłanie na adres opp@aeroklubpolski.pl  oświadczeń i dyspozycji oraz kopi rachunków w celu sprawnego przekazania pozostałych środków.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod wskazanym wyżej adresem e-mail lub telefonicznie 506 977 496.

Więcej informacji o zbiórce środków z 1% za 2016 można uzyskać na stronie Aeroklubu Polskiego http://www.aeroklub-polski.pl/aktualnosci/wynik-akcji-1-za-rok-2016-sprawdz-jak-w-prosty-sposob-odebrac-pieniadze-z-1/

Zachęcamy również gorąco Państwa do kontynuacji pozyskiwania środków z tytułu 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2017.