Licencje Sportowe

Zgodnie z zatwierdzonym przez Zarząd Aeroklubu Polskiego w dniu 9 lutego 2018 roku Regulaminem Licencjonowania Zawodników:

1. Licencja Sportowa FAI (LS FAI) może być wydana osobie będącej zawodnikiem podmiotu posiadającego status członka zwyczajnego AP oraz posiadającego aktualną na dany rok Licencję Klubu Sportowego we wnioskowanej dyscyplinie sportu lotniczego.
  2. LS FAI przyznaje się na pisemny wniosek osoby zainteresowanej, przesłany pocztą na adres: Aeroklub Polski, ul. 17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa, lub pocztą elektroniczną na adres licencje@aeroklubpolski.pl po spełnienia warunków formalnych oraz po wpłaceniu na wskazane konto AP opłaty licencyjnej.

Uwaga! W związku z nowymi wymogami w zakresie ochrony danych osobowych, nowe wnioski posiadają zmieniony układ składania oświadczeń i wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych – zaznaczenie każdego oświadczenia lub zgody jest obowiązkowe.

Dokumenty do pobrania:

1. Aktualny Regulamin Licencjonowania Zawodników Pobierz
  2. Wniosek o przyznanie/przedłużenie Licencji Sportowej FAI (PDF) Pobierz, (Word) Pobierz
  3. Wzór licencji i cennik Pobierz

Wykaz przyznanych na 2018 licencji sportowych FAI: 180223 Licencje