Ubezpieczenia – Legitymacje

Szanowni Państwo,

Aeroklub Polski informuje, iż zakończył współpracę z APRIL Polska Service Sp. z o.o. W związku z powyższym  31 lipca 2014 r. był ostatnim dniem przyjmowania wniosków do zawarcia ubezpieczenia w April.

Zachęcamy do skorzystania z nowego ubezpieczenia w PZU http://www.aeroklub-polski.pl/aktualnosci/ubezpieczenie-dla-osob-uprawiajacych-sporty-lotnicze/

Krótka informacja dotycząca dobrowolnego ubezpieczenia

dla wszystkich członków Aeroklubu Polskiego

Aeroklub Polski przedstawia propozycję całorocznego, grupowego ubezpieczenia NNW osób uprawiających sport lotniczy. Ubezpieczenie skierowane jest do Członków Zwyczajnych Aeroklubu Polskiego oraz jednostek terenowych Aeroklubu Polskiego.

1. Obowiązek ubezpieczenia wynika z USTAWY z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie Art. 38.
    Zawodnik uczestniczący we współzawodnictwie sportowym organizowanym przez polski związek sportowy oraz zawodnik kadry narodowej podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków w uprawianym sporcie.
  2. Obowiązek, o którym mowa w ust. 1, spoczywa na klubie sportowym będącym członkiem polskiego związku sportowego, a w przypadku zawodnika kadry narodowej  na polskim związku sportowym.

Niewątpliwym atutem są nieskomplikowane procedury, minimum formalności i bardzo korzystna cena. Ubezpieczenie swoim zakresem obejmuje uprawianie sportu lotniczego we wszystkich dyscyplinach. Zakres ochrony ograniczony czas ochrony – czynności lotnicze + droga

• Ubezpieczenie grupowe, forma imienna
  • Zakres terytorialny Świat
  • Okres ubezpieczenia roczny