Modelarstwo

Komisja Modelarska Aeroklubu Polskiego

1. Przewodniczący – Bogdan WIERZBA
2. Zastępca Przewodniczącego i Skarbnik – Marek DOMINIAK
3. Sekretarz – Ewa DUDZIAK-PRZYBYTEK
4. Asystent Sekretarza – Michał GRYGLAS
5. Członek i Trener KN – Jerzy BONIECKI
6. Członek – Henryk KRUPA
7. Członek – Wojciech LESIUK
8. Członek – Norbert SUWAŁA
9. Członek – Janusz ZDULSKI

Kontakt do komisji: komisja.modelarska@aeroklubpolski.pl

Komisja Modelarska

Projekt Modelarskiej Kadry Narodowej na rok 2020

Poniżej, przedstawiamy propozycję składu Modelarskiej Kadry Narodowej na kolejny rok. Zaproponowane osoby proszone są o zorganizowanie na czas aktualnych badań lekarskich oraz licencji sportowej FAI.
Ten apel jest o tyle istotny, że w tym roku nie przewidujemy czekania na spóźnialskich. Nieprzysłanie ankiety członka KN z wymaganymi załącznikami – w terminie, jaki zostanie określony przez Biuro ZAP, będzie skutkowało wykreśleniem z “Projektu KN 2020” przed skierowaniem go do zatwierdzenia przez Zarząd AP.

1 Mąderek Damian F1A Jun
2 Kasperski Jakub F1A Jun
3 Wezgraj Jakub F1A Jun
4 Gołubowski Mikołaj F1A Jun
5 Zdancewicz Zofia F1B Jun
6 Łukaszewicz Kacper F1B Jun
7 Rudziński Filip F1B Jun
8 Szymanowski Radosław F1B Jun
9 Krężel Michał F1P
10 Zbarachewicz Kacper F1P
11 Nieroda Krzysztof F1P
12 Krupa Henryk F1A
13 Stężalski Dariusz F1A
14 Śliwiński Michał F1A
15 Słyś Michał F1A
16 Stachowski Błażej F1A
17 Gądek Roksana F1AK
18 Krawiec Adam F1B
19 Skibicki Stanisław F1B
20 Lipski Tomasz F1B
21 Poczobut Andrzej F1B
22 Krzywicka Anna F1BK
23 Gąsiorowski Mariusz F1C
24 Roman Marek F1C
25 Burek Edward F1C
26 Włodarczyk Jerzy F1C
27 Ciapała Edward F1D
28 Frąckiewicz Paweł F1D
29 Kubit Stanisław F1E
30 Ziober Czesław F1E
31 Moj Wiesław F1E
32 Kańczok Franciszek F1E
33 Żurowski Jacek F1E
34 Żurowski Konrad F1E
35 Wiśniewski Jakub F1E Jun
36 Rajca Stanisław F1E Jun
37 Karpowicz Dawid F1E Jun
38 Bankiewicz Szymon F1E Jun
39 Krakowczyk Franciszek F1E Jun
40 Tomecki Miłosz F1E Jun
41 Holeczek Robert F2A
42 Miś Artur F2A
43 Sobala Tomasz F2A
44 Walania Kacper F2A
45 Borzęcki Krystian F2B
46 Kubik Sylwester F2B
47 Dziuba Pweł F2B
48 Mięsiak Jarosław F2B
49 Janik Karol F2B
50 Nieścioruk Marek F2B
51 Rakowski Marek F2B Jun
52 Rakowski Mateusz F2B Jun
53 Rakowska Joanna F2BK
54 Golisz Wacław F2C
55 Lesiuk Wojciech F2C
56 Piotrowski Krzysztof F2C
57 Dzikowski Michał F2C
58 Tomczyk Artur F2C
59 Beczała Szymon F2C
60 Zieliński Igor F2C
61 Rozbiewski Paweł F2C
62 Gołębiowski Jacek F2C
63 Majewski Michał F2C
64 Żyłka Piotr F2C
65 Golisz Jakub F2C Jun
66 Mucha Jakub F2C Jun
67 Grycman Robert F2C Jun
68 Sokołowski Tomasz F2C Jun
69 Gurdała Joanna F2C JunK
70 Lesiuk Julia F2C JunK
71 Szczepaniak Jacek F3A
72 Grętkiewicz Jan F3A
73 Drzymała Wojciech F3B,F3F
74 Mataczyno Jerzy F3B,F3F
75 Morawski Arkadiusz F3B
76 Jaskowski Kamil F3B
77 Obruśnik Marcin F3F
78 Kieliszek Wojciech F3B,F3F
79 Chipczyński Kamil F3F
80 Kłusek Andrzej F3F
81 Kurek Jerzy F3F
82 Kieliszek Wojciech F3F
83 Laskowski Aleksander F3J
84 Paluch Mateusz F3J
85 Paluch Maciej F3J
86 Słowik Mieczysław F3J
87 Słowik Radosław F3J Jun
88 Budzoń Rafał F3K
89 Janas Cezary F3K
90 Juraszek Jerzy F3K
91 Królicki Paweł F3K
92 Sokołowski Michał F3K
93 Witkowski Arkadiusz F3K
94 Czerkies Mateusz F3KJ
95 Florek Sebastian F3KJ,S Jun
96 Koszałka Adam F3KJ,S,F3P,F5J
97 Koszelski Wojciech F3KJ,S,F3P
98 Ptaszek Mateusz F3KJ,S
99 Kałużny Krzysztof F3P
100 Kaźmierski Bartosz F3P
101 Krolik Jan F3P
102 Muranowicz Jakub F3P
103 Skawiński Igor F3P
104 Łaciński Wiktor F3P
105 Wielgosz Jan F9U
106 Sargeant Przemysław F9U
107 Kowalski Paweł F9U
108 Maliński Marcin F9U
109 Mrówczyński Michał F9U
110 Miklewska Alina F9U
111 Wielgosz Stanisław F9U Jun
112 Laszczak Paweł F9U
113 Laszczak Bartłomiej F9U
114 Dąbrowski Marek F4C,H
115 Wójcik Michał F4C
116 Makowski Robert F4C
117 Malarski Janusz F4C,H
118 Tarasiuk Jan F4C,H
119 Małota Bogusław F4C
120  Makać Paweł F4H
121 Oleksy Radosław F4H
122 Borowski Artur F4H
123 Bury Piotr F4H
124 Porębski Grzegorz F5B
125 Salamon Michał F5B
126 Salamon Stanisław F5B
127 Jurecki Ryszard F5B
128 Byrski Wojciech F5J
129 Frąk Tomasz F5J
130 Grzesica Jarosław F5J
131 Rymwid-Mickiewicz Tomasz F5J
132 Moraczewski Krzysztof F5J
133 Arasimowicz Marek S
134 Bielecki Marcin S
135 Bobrowski Michał
136 Krempa Kacper S
137 Goryczka Grzegorz
138 Halaburda Eryk
139 Przybytek Krzysztof
140 Żurawski Przemysław
141 Żmuda Franciszek
142 Tokarczyk Bartłomiej
143 Łasocha Sławomir
144 Rusinowski Andrzej
145 Szwed Artur
146 Szulc Sebastian
147 Maj Mateusz
148 Maj Wiktoria
149 Wielgosz Jakub
150 Kopciuch Natalia
151 Kuć Aleksandra
152 Sadowy Alex
153 Wojdyło Emilia

Aktualności

Newsletter

Zapisz się do newslettera AP