Licencje sportowe

Licencja Sportowa FAI jest przyznawana zgodnie z postanowieniami Regulaminu Licencjonowania Zawodników,  zatwierdzonym przez Zarząd Aeroklubu Polskiego w dniu 25 września 2018 roku.

Opłatę licencyjną, zgodnie z cennikiem opłat należy wpłacić na konto bankowe AP

92 2030 0045 1110 0000 0253 5290 z podaniem nazwiska i imiona osoby ubiegającej się o przyznanie LS FAI.

Prawidłowo wypełnione wnioski o przyznanie Licencji Sportowej FAI (LS FAI) wraz z załącznikami (oświadczenie RODO oraz kopia opłaty) należy przesłany pocztą elektroniczną wyłącznie na adres: licencje@aeroklubpolski.pl  lub pocztą tradycyjną na adres:

Aeroklub Polski,

ul. Komitetu Obrony Robotników 39,

02-148 Warszawa

W razie pytań prosimy o kontakt licencje@aeroklubpolski.pl lub tel.: 22 556 73 50

Regulamin licencjonowania  Pobierz

Wniosek – Licencja Sportowa FAI   Pobierz PDF Pobierz DOCX

Cennik wydawania licencji sportowych FAI   Pobierz

Biuro Aeroklubu Polskiego publikuje w poniższej tabeli wykaz zawodników, którym przyznano Licencje Sportowe.

Zestawienie wydanych Licencji Sportowych FAI

rok