Licencje sportowe

Od początku roku 2020 mogą Państwo składać wnioski o przyznanie licencji sportowej na dedykowanej stronie.
Licencje sportowe zawodników AP
Po utworzeniu konta zawodnika* mogą Państwo składać nowe wnioski, podpisać je posiadanym Profilem Zaufanym, a także opłacać wnioski poprzez szybkie płatności internetowe – można także skorzystać ze standardowego podpisu i formy przelewu. W panelu zawodnika będą widoczne także Państwa licencje w formie graficznej.

Ważne! Zaakceptowane wnioski złożone drogą tradycyjną zostały zaimportowane do systemu razem z wydanymi licencjami, a konta zawodników zostały utworzone automatycznie. Dane dostępowe zostaną dostarczone do zawodników drogą mailową.

* Do poprawnego założenia konta niezbędny jest unikalny adres e-mail zawodnika. Nie ma możliwości utworzenia konta dla kilku zawodników z jednym adresem e-mail.

Licencja Sportowa FAI jest przyznawana zgodnie z postanowieniami Regulaminu Licencjonowania Zawodników,  zatwierdzonym przez Zarząd Aeroklubu Polskiego w dniu 25 września 2018 roku.

Opłatę licencyjną, zgodnie z cennikiem opłat należy wpłacić na konto bankowe AP

92 2030 0045 1110 0000 0253 5290 z podaniem nazwiska i imiona osoby ubiegającej się o przyznanie LS FAI.

Prawidłowo wypełnione wnioski o przyznanie Licencji Sportowej FAI (LS FAI) wraz z załącznikami (oświadczenie RODO oraz kopia opłaty) należy przesłany pocztą elektroniczną wyłącznie na adres: licencje@aeroklubpolski.pl  lub pocztą tradycyjną na adres:

Aeroklub Polski,

ul. Komitetu Obrony Robotników 39,

02-148 Warszawa

W razie pytań prosimy o kontakt licencje@aeroklubpolski.pl lub tel.: 22 556 73 50

Wniosek – Licencja Sportowa FAI  ZŁÓŻ WNIOSEK W SYSTEMIE

Regulamin licencjonowania  Pobierz

Cennik wydawania licencji sportowych FAI   Pobierz

Biuro Aeroklubu Polskiego publikuje w poniższej tabeli wykaz zawodników, którym przyznano Licencje Sportowe.

Zestawienie wydanych Licencji Sportowych FAI

rok