Zarząd AP – Aeroklub Polski

Zarząd AP

Jerzy Makula

Prezes Aeroklubu Polskiego

Siedmiokrotny indywidualny mistrz świata w akrobacji szybowcowej, czterokrotny srebrny medalista, ośmiokrotny drużynowy mistrz świata, trzykrotny indywidualny mistrz Europy, a także czternastokrotny mistrz Polski. Za swoje osiągnięcia oraz działalność na rzecz popularyzacji sportów lotniczych został uhonorowany Medalem Stulecia FAI oraz Złotym Medalem Aeroklubu Polskiego. Karierę sportową zakończył podczas The World Games 2017 we Wrocławiu.

Członkowie Zarządu Aeroklubu Polskiego

• Jan Nosal – I Wiceprezes Aeroklubu Polskiego
  • Paweł Michalski – II Wiceprezes Aeroklubu Polskiego
  • Mirosław Górski – Sekretarz Zarządu
  • Jacek Dankowski
  • Joanna Jakubowska
  • Andrzej Osowski
  • Wiktor Wyszywacz
  • Ireneusz Oziembała

Sprawy do Zarządu Aeroklubu Polskiego prosimy kierować drogą elektroniczną na adres zarzad@aeroklubpolski.pl albo pocztą tradycyjną na adres biura Aeroklubu Polskiego (ul. Komitetu Obrony Robotników 39, 00-906 Warszawa) z dopiskiem „Zarząd Aeroklubu Polskiego”.

Zapisz się do newslettera AP